ZİRAAT VE HALK BANKASI DURSUNBEY, SINDIRGI, BURHANİYE, ALTINOVA,BİGADİÇ, GÖMEÇ,  BURHANİYE, KEPSUT, HAVRAN, İVRİNDİ ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

ZİRAAT VE HALK BANKASI DURSUNBEY, SINDIRGI, BURHANİYE, ALTINOVA,BİGADİÇ, GÖMEÇ, BURHANİYE, KEPSUT, HAVRAN, İVRİNDİ ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

  • 28 Ağustos 2023, 11:39
  • 293 görüntülenme
  • 1 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Atıf Güdül, İzmir Bölge Başkanı Funda Bozkurt, Van Bölge Başkanı İlyas Alparslan, Ziraat ve Halk Bankası Dursunbey Şubesi, Bigadiç Şubesi, Sındırgı Şubesi, Savaştepe Şubesi, Altınova Şubesi, Ayvalık Şubesi, Gömeç Şubesi, Burhaniye Şubesi, Kepsut Şubesi, Havran Şubesi, İvrindi Şubelerinde Şube Yöneticileri ve Üyelerimizi ziyaret etti.

Üyelerimize Genel Başkanımız Ahmet Eroğlu'nun selamlarını ileten Güdül, Şube Yöneticileri ve Üyelerimize sendika çalışmaları ile ilgili bilgi vererek, istek ve önerilerini dinleyerek not aldı.

Güdül, "Yoğun çalışma temposu içerisinde bize zaman ayıran, Şube Müdürlerimiz ile Değerli Üyelerimize, samimi sohbetleri, güler yüzleri ile Sendikamıza vermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Görevlerinde başarılar dileriz." dedi.